V našem DTP studiu,

jsme schopní připravit jakákoliv data a grafický návrh pro tisk, včetně jeho vizualizace. Běžně zpracováváme tisková data jako jsou vizitky, QR a čárové kódy, velkoformátový tisk s výsekem, ovládací panely a klávesnice, obtisky, samolepky, bannery a mnoho dalšího.
Často zpracováváme data v podobě 2D výkresů. Jsme otevřeni novým projektům s velmi specifickými požadavky v rámci možností naší výroby.

Naše DTP studio pracuje na platformě Mac. Používáme standardní grafické programy od společnosti Adobe – Illustrator, Photoshop, InDesign. Rozšíření platformy je grafický tablet Wacom a kvalitní scaner.

Příjem tiskových dat:
Standardně přijímáme data pro tisk ve formátu pdf 1.3 s fonty ve vektorech, bez vložených profilů. V případě vložených bitmap bez komprese JPG.

Ořezovou cestu pro výsek, vkládejte vždy jako vektor.
Bílou v grafice specifikuje v pdf na zvláštní straně, nebo jiné vrstvě, nejlépe jako pojmenovanou spotovou barvu.

Prosíme pozor na přetisky u objektů – za špatně nastavené přetisky, je vždy zodpovědný tvůrce grafiky.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Velmi často pracujeme s různými grafickými formáty. V případě, že grafika nesplňuje požadovaný standard, jsou upravená grafická data zpracována a zaslána k odsouhlasení před tiskem. V tom případě je však potřeba počítat s náklady za grafické práce. Stejně tak u vzorování zakázky, pokud není domluveno jinak.

V případě potřeby, nebo dotazů nás kontaktujte.